het laatste nieuws
21 jaar voorzitter
Afscheid Theo klein Bleumink als voorzitter
Afscheid Theo

Tijdens de Algemene Ledenvergadering op 24 januari werd feestelijk afscheid genomen van Theo Klein Bleumink. Theo heeft zich 21 jaar als voorzitter van Concordia Eefde met hart en ziel ingezet voor de vereniging, in voor- en tegenspoed, altijd optimistisch en positief gestemd. Naast lovende woorden werd hem namens de leden van de vereniging onder meer een concertbezoek naar keuze aangeboden. Theo zal als muzikant betrokken blijven bij Concordia.

Concordia Eefde is een regionaal georiënteerde muziekvereniging voor ervaren muzikanten. Je kunt lid worden van onze vereniging, maar je kunt er ook voor kiezen om als gastmuzikant alleen bij een bepaald concert of optreden mee te spelen. De keuze is aan jou. > Lees hier mee over onze vereniging.