het laatste nieuws
Gezellig meezingen met bekende Hollandse liedjes
Dankbaar concert voor Zonnebloem
IMG 5199 2
Leestijd

2 minuten

Publicatie datum

Maandag 6 november 2023

Tags

#Zonnebloem

#Zutphen

#concert

#ConcordiaEefde

#HollandseMeesters

#meezingen

@MartijnvanVuuren

Zaterdag 4 november jl. hebben we (op uitnodiging van de Zonnebloem) wederom het concert Hollandsche Meesters uitgevoerd in Het Lichtpunt in Zutphen. Op deze ontspanningsmiddag speelde het grote orkest van Concordia Eefde overbekende liedjes van Toon Hermans tot Wim Sonneveld, en van Frans Halsema tot Annie M.G. Schmidt.  Mede door het enthousiasme van zanger/ presentator Martijn van Vuuren werd er volop meegezongen. Voor de muzikanten een zeer dankbare en gezellige middag. Hoe eenvoudig kun je mensen met muziek blij maken? Top! Dank je wel. 

Bekijk hier foto's.

> Wil je in de toekomst graag onze nieuwsbrieven Nieuws & Meer rechtstreeks in je mailbox ontvangen, klik op de button hieronder en vul je gegevens in.

Concordia Eefde is een regionaal georiënteerde muziekvereniging voor ervaren muzikanten. Je kunt lid worden van onze vereniging, maar je kunt er ook voor kiezen om als gastmuzikant alleen bij een bepaald concert of optreden mee te spelen. De keuze is aan jou. > Lees hier mee over onze vereniging.

Aanmelden voor Nieuws & Meer

Wees als eerste op de hoogte van onze activiteiten. Klik op de button hieronder en vul je gegevens in.