het laatste nieuws
Fotoreportage
Terugblik Zomeravondconcert 2022
Leestijd

1 minuut

Publicatie datum

15 augustus 2022

Tags

Zomeravondconcert 2022
Ontmoetingskerk Eefde
Ewals Hendriks

Woensdag 6 juni 2022 heeft muziekvereniging Concordia uit Eefde haar muzikale jaar traditioneel weer afgesloten met een Zomeravondconcert. Fotograaf Ewald Hendriks heeft weer prachtige foto's gemaakt.

Klik de onderstaande link aan en geniet.
https://ewald4you.jalbum.net/Midzomeravondconcert%20Concordia%202022/

#Concordia #Eefde #muziekvereniging #ZAC #foto #EwaldHendriks #Concert #Ontmoetingskerk

> Wil je in de toekomst graag onze nieuwsbrieven Nieuws & Meer rechtstreeks in je mailbox ontvangen, klik op de button hieronder en vul je gegevens in.

Concordia Eefde is een regionaal georiënteerde muziekvereniging voor ervaren muzikanten. Je kunt lid worden van onze vereniging, maar je kunt er ook voor kiezen om als gastmuzikant alleen bij een bepaald concert of optreden mee te spelen. De keuze is aan jou. > Lees hier mee over onze vereniging.

Aanmelden voor Nieuws & Meer

Wees als eerste op de hoogte van onze activiteiten. Klik op de button hieronder en vul je gegevens in.