het laatste nieuws
28 januari 1913 - 2023
We hebben onze verjaardag gevierd met taart
Leestijd

1 minuut

Publicatie datum

28 januari 2023

Tags

#ConcordiaEefde
#muziekvereniging
#verjaardag
#110
#taart
#gezellig
#trots

Muziekvereniging Concordia Eefde bestaat 110 jaar. We hebben dus een rijke geschiedenis. Als je al zo oud bent, dan heb je in de loop der jaren veel successen gevierd maar ook dieptepunten gekend. Als deze ervaringen hebben Concordia gevormd tot wat ze vandaag de dag is: een succesvolle en gezonde muziekvereniging. Daar zijn we trots op!

> Wil je in de toekomst graag onze nieuwsbrieven Nieuws & Meer rechtstreeks in je mailbox ontvangen, klik op de button hieronder en vul je gegevens in.

Concordia Eefde is een regionaal georiënteerde muziekvereniging voor ervaren muzikanten. Je kunt lid worden van onze vereniging, maar je kunt er ook voor kiezen om als gastmuzikant alleen bij een bepaald concert of optreden mee te spelen. De keuze is aan jou. > Lees hier mee over onze vereniging.

Aanmelden voor Nieuws & Meer

Wees als eerste op de hoogte van onze activiteiten. Klik op de button hieronder en vul je gegevens in.