het laatste nieuws
Wat kan jij ons bieden?
Wij zoeken een nieuwe dirigent
Dirigent wit

Reageren is niet meer mogelijk.
Wij hebben bewust geen functieomschrijving gemaakt. We willen namelijk graag van jou weten wat jouw toegevoegde waarde is voor onze muziekvereniging, ons harmonieorkest, de muzikanten én voor onze trouwe bezoekers van optredens en concerten. Welke rol pak jij, wat zijn jouw talenten en kwaliteiten en welke eigen, vernieuwende en ondernemende invulling geef jij aan het orkest en daarmee ook aan onze vereniging. 

Wat kan jij ons bieden?
Als jij iets kan betekenen voor muziekvereniging Concordia Eefde en wil bijdragen aan de modernisering van amateur-orkesten (en natuurlijk ons orkest in het bijzonder), dan horen wij graag van jou. Ook mag jij zelf een voorstel doen hoe je wilt kennismaken met het orkest en de muzikanten. 

Wij zijn benieuwd. Wees welkom.

> Download de volledige vacaturetekst in PDF

Concordia Eefde is een regionaal georiënteerde muziekvereniging voor ervaren muzikanten. Je kunt lid worden van onze vereniging, maar je kunt er ook voor kiezen om als gastmuzikant alleen bij een bepaald concert of optreden mee te spelen. De keuze is aan jou. > Lees hier mee over onze vereniging.